ů

Kniha návštěv

Pro Vaše vzkazy

Překlad

Dosavadní činnost spolku


2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006


Mikulášská oslava v Chýni - prosinec 2016
V Chýni se letos konala velká oslava desátých narozenin spolku Willík. Kromě dortu s ohňostrojem jsme si pozvali bubeníka Petra Šušora a nechyběl samozřejmě ani Mikuláš. Více informací zde.Podzimní setkání v Podmitrově - říjen 2016
Na podzimní setkání jsme vyrazili do nové lokace - do Mitrova, resp. Podmitrova na Vysočině. Vzali jsme si s sebou muzikoterapeutku Danu Pšeničkovou, cvičitelku Marušku Magdoňovou, etopeda docenta Čedíka, Lenku Hrnčířovou (dříve Kratochvilovou) s Davidem Havelkou (program pro sourozence), Janu Trpkovou, která cvičí dle Veroniky Sherborne, firmu Nikon i zástupce nadace SanaFriends. Více informací zde.Letní tábor v Malejovicích - srpen 2016
Nadační fond Klíček pořádá již každé prázdniny tábory pro širokou skupinu dětí - děti nemocné, znevýhodněné, vyléčené z onkologickéo onemocnění, jejich sourozence atd. Již řadu let se tábora účastní i několik Willíků, letos to byli Kuba, Nikolas a Tomáš. Více zde.
Minigrant od Nadačního fondu Veolia - červenec 2016Každý rok vyhlašuje nadační fond Veolia minigranty pro své zaměstnance. Letos získal díky panu Davidu Marešovi, tatínkovi chlapce s Williamsovým syndromem, podporu i Willík. Částku 28 tisíc korun použijeme na tisk a distribuci letošního čísla Willíkova občasníku. Děkujeme. Více zde.


Mezinárodní tábor v Irsku - červenec 2016První červencový týden odletěla do Dublinu česká willíkovská výprava - Martina, Adam, Martin a Tomáš a jako jejich doprovod Lenka Hrnčířová a Martina Michalová. Více informací a spoustu fotek najdete tady.


Tábor zemí visegradské čtyřky v Maďarsku - červenec 2016V červenci se u Balatonu konal mezinárodní tábor pro mladé lidi s Williamsovým syndromem z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska. Podtitulem projektu bylo: "Vylétáme z hnízda". Českou stranu zastupovali Kuba, Tomáš a Kačenka (s Františkem a Lindou jako doprovodem). Více najdete tady.


Willík ve Frambu, Norsko (červen 2016)
Mgr. Hana Kubíková, předsedkyně Výkonné rady Willíka strávila týden v Norsku, v centru pro vzácná onemocnění ve Frambu, a to v rámci projektu z norských fondů, který realizuje nemocnice v Motole, norský partner ve Frambu a Česká asociace pro vzácná onemocnění. Detailní informace z pobytu zde.