ů

Kniha návštěv

Pro Vaše vzkazy

Překlad

Fotosoutěž: Willíci a hudba

Letos poprvé se bude slavit Evropský den Williamsova syndromu, a to 20.5.2016. Při této příležitosti pořádá FEWS (Evropská asociace Williamsova syndromu) ve spolupráci s jednotlivými členskými národními asociacemi fotosoutěž na téma: Hudba.

Fotografie nebo osoba fotografa by měla mít nějakou spojitost s Williamsovým syndromem - krátký příběh bude nedílnou součástí fotografie. Můžete vyfotit někoho při zpěvu, tanci, hraní na hudební nástroj, na koncertě, při výrobě hudebních nástrojů, při poslechu hudby - může to být někdo s Williamsovým syndromem, můžete někoho s Williamsovým syndromem znát a vědět o jeho zájmu o hudbu, víte, že by člověka s Williamsovým syndromem tahle fotografie potěšila apod. Prostě - napište nám to:-)

Fotosoutěže se mohou zúčastnit pouze členové národních asociací, v ČR tedy členové Willíka - spolku pro Williamsův syndrom. Vyloučeni jsou profesionální fotografové a dále porotci soutěže a jejich blízcí. Fotografie je možné zasílat a vkládat do půlnoci 31.1.2016.

Soutěžit se bude v kategorii děti do 15 let a dospělí nad 15 let. Každý může do soutěže zaslat jen jednu fotografii v elektronické podobě.

Ke každé fotografii prosím napište:
1) název
2) kde byla fotka pořízena
3) kdy byla fotka pořízena
4) krátký příběh - čím je pro vás tahle fotografie důležitá a zajímavá, co se za fotografií skrývá.

Příběh je nedílnou součástí fotografie a bude důležitý při hodnocení.

Fotografie je možné zaslat na adresu willik.tym@seznam.cz nebo vložit na FB stránku projektu: https://www.facebook.com/williciahudba/. Vkládejte prosím pouze fotografie, kterých jste autorem a které máte v originále v dobrém rozlišení pro tisk.

Národní porota vybere tři nejlepší fotografie z každé kategorie, a ty postoupí do evropského finále. Vyhlásíme i Cenu diváků, kterou získá fotografie s největším počtem lajků.

Všichni postupující a výherce Ceny diváků obdrží od spolku Willík drobné odměny, celkový výherce evropské soutěže v každé kategorii pak získá finanční odměnu ve výši 100 euro - vítězná fotografie se stane součástí propagačních materiálů k Evropskému dni Williamsova syndromu.