ů

Kniha návštěv

Pro Vaše vzkazy

Překlad

Tábor v Malejovicích - srpen 2016
Již poněkolikáté vyrazilo několik dětí a mladých lidí z Willíka na tábor do Malejovic, který pořádá Nadační fond Klíček. Tradičně se mezi táborníky ocitli Kuba Jeřábek a Nikolas Kratina, novým účastníkem byl Tomáš Chaloupka. Skupinu doplnili tatínkové - Franta, Zdeněk první a Zdeněk druhý.

Autentické zážitky z tábora popisuje Zdeněk Tůma:

Náš první den začal návštěvou první dámy paní Zemanové, udělali jsme si pár foteček, byla velice příjemná. Potom jsme si vybrali název pro naši skupinku: "Vorvani". Zapojili jsme se s dětmi do táborových aktivita jedna z nich byla v lese. Tomášek běhal po lese a hledal čísla od jedné do deseti, aby doběhl do cíle - trochu tam zabloudil, ale cíl nasel. Dále chodil poslepu podle provázku a já ho doprovázel a navigoval, jakým směrem má jít. Myslim, že to zvládl na jedničku. Dále jsme si půjčili motokáry, Fanda jel s Kubou a já s Nikolasem, moc se to klukům líbilo (a nám dospělým taky). Dale jsme hráli ping-pong, do kterého jsme se zapojili úplně všichni, moc nás to bavilo. Pak jsme hráli s ostatními fotbal, podnikli jsme si s Wiliky výlet do Kolína do aquaparku, což byl nejlepší zážitek, jak pro děti tak i pro nás tatínky.

Byl to krásný pobyt a hlavně nám ho i zpříjemnila Aška, která jezdí i na pobyty Willíka. Pořád se o nás starala, abychom neměli hlad a byla moc ráda, že jsme tam. Na návštěvu za námi dorazil i fotoreportér Ludvík Hradílek z aktualne.cz, který udělal spoustu fotek a možná na jaře přijede i na setkání Willíka. Kdo mě na táboře překvapil, to byl Nikolas, který pobyt výborně snášel a dokonce zpíval písničku, ktera se zpívala před každým jídlem. Na závěr pobytu nám v Malejovicích připravili krásně rozloučení, zazpívali nám, dětem dali diplom a odznak. Byl to pro nás krásný zážitek a doufám, že příští rok pojedeme znovu.

Že si to pánové na táboře moc užili, můžete dále vidět i na fotografiích. A jestlipak poznáte, jaká vzácná návštěva Malejovice navštívila?
Více fotografií z pobytu najdete zde... zpátky