ů

Kniha návštěv

Pro Vaše vzkazy

Překlad

Videa - Soběšice 2013

Jako se pachatel vrací na místo činu, tak i my jsme se po roce vrátili do hodhůří Šumavy, do Soběšic, do hotelu Pod Hořicí. Opět tu na nás čekal bohatý program, příjemný personál i hezké prostředí hotelu. Jen počasí tentokrát příliš nevyšlo, sobota i část neděle propršela. Aspoň jsme si mohli užívat muzikoterapie - tentokrát za námi přijela Dana Pšeničková z budějovické Arpidy, která s námi jezdí již pátým rokem. A tak byly opět na programu písničky pro malé i velké (tentokrát hlavně pro ty malé, kterých byla většina). Hitem letošního pobytu se stal kohout Eda. Pro rodiče pak Dana připravila program v podobě výroby hudebních nástrojů.

Pro pánskou část osazenstva měla sobota přídech dobrodružství - kolem hotelu se totiž jela část závodu Ralley Šumava. A tak to přítomní pánové sledovali, komentovali, občas měli příležitost promluvit i s nějakou posádkou. Diskuse potom následovala odpoledne, kdy se konalo Valné shromáždění členů o.s. Willík. V sobotu se na nás také přijela poprvé podívat malá Rozálka - jsme rádi, že jsme ji měli možnost potkat, snad se budeme vídat častěji.

V neděli nás pak poctili návštěvou dobrovolníci z o.s. Hafík se svými canisterapeutickými pejsky - přijelo jich za námi celkem 5 a naše děti s nimi strávily skvělé dopoledne. Děkujeme. V mezidobí jsme také využívali zázemí hotelu - bazény, vířivky, masáže, v neděli odpoledne vyrazili na procházku, diskutovali atd.

Podívejte na videa, ať máte představu, jak jsme si to krásně užili:-)Rozcvička s Danou


Máme ruce, máme nohy, máme srdce


Soběšice, Rallye Šumava 2013


Verunka s kohoutem Edou


Justýnka s kohoutem Edou


Justýnka zpívá


Nikoušek s kohoutem


My jsme dobří kamarádi


Kuřátka


Bubny a triangly


Rozdávání zvířátek
Foukáme si na ruku


Návod na hudební nástroj I - III.


Společné foto dětí (nekompletní)


Canisterapie s Hafíkem


Justýnka je taky pejsek